Červenec 2011

Dragonian - Death come near me

31. července 2011 v 21:16 | Fallen |  Hudba

Ve dne spím, v nocí pláču!

Ach, smrti, pojď ke mně blíž!
Buď jedinou, buď jedinou, jedinou, co zůstane.
Mé řeky zamrzly, a smísily se
A stíny, okolo mě, unavují mé srdce.

Ach, smrti, pojď ke mně blíž!
A zůstaň, po mém boku. Slyš můj tichý, můj tichý pláč!
Ve smutku, jsem zahalen, břemenem, jsem okován,
A bolest, okolo mě, mrazí můj svět.

Můj chladný svět…

V životě, jsem zklamal, po roky, co jsem naříkal.
Zmrazený v čase…
Opuštěn…
Zanícení, z žalu, to je vše, co hledat…
Zanícení, z žalu, to je vše!

Za stíny života, ztracené naděje a trápení.
Hledám noc, a doufám, že najdu lásku.
Tak se topím v tichu životního tichého nekonečna.
Slzy plní nicotu v mém srdci, na zcestí…

Nyní mě obejmi, rozkošná lehkost!
Dej mi svět podivuhodného míru!

Utiš ten mučící křik v mém srdci!

Ach, smrti, pojď ke mně blíž,
Zachraň mě!
Z tohoto prázdného, chladného, světa!
Ach, živote, zabils' mne…
Tak nahraď mě, tím kotlem, utrpení!

V životě, pláču, daleko, letím.
Vybrán, k pádu, uvnitř, ty zdi.
Zanícení, z žalu, to je vše, co hledat…
Zanícení, z žalu, to je vše!

Ach, vyplakej tu slzu ztráty, nevinnosti
Pro opuštěného ducha, co se trápí… v nás.
Plač pro srdce, co oddalo se bolesti
Pro osamělost, opuštěný, zanechán!

Nad bolestí a smutkem světa
Sen o místě daleko od této noční můry
Dej nám lásku a jednotu, pod srdcem noci.
Ach, smrti, pojď k nám blíž, a dej nám život!


Ichigo Final Version Getsuga Tensho

26. července 2011 v 0:02 | Fallen |  Hudba
Moc hezky udělané video :)

Bleach Zaraki Kempachi

25. července 2011 v 20:33 | Fallen
Je to jeden z mála kapitánů který nezná jméno svého meče , proto také nemá jako jediný bankai mezi kapitány ale jeho duševní tlak a reiatsu je tak silné že snad bankai ani nepotřebuje , je počítán jako nejsilnější mezi kapitány , jediný který jej kdy dokázal porazit byl Ichigo se kterým bojoval když se snažil zachránit Rukiu před popravou , oba utržili velké zranění po boji ale Ichigo vyhrál jen díky tomu že jeho meč mu propůjčil své síly v tomto boji . Od té chvíle kdy jej porazil ho Kempachi začal brát jako sobě rovného ale také asi jako přítele .Ichigo je jedním z mále které Kempachi nutí skoro v každém díle kdy se setkají aby s ním znovu bojoval .
Charakteristika : Kempachi je magor prahnoucí po boji který jej dělá v tu chvíly šťastným , jeho meč je také tím pádem značně opotřebovaný , nosí pásku přes oko která snižuje jeho reiatsu ale i tak dělá jeho duševní síla některým členům značné potíže aby se s ní vyrovnali , neovládá své reiatsu stejně tak jako Ichigo , má sebou vždy malou holčičku kterou našel jako sirotu a od té chvíle jsou nerozlučitelní , dala mu přesdívku Keníček .


Bleach Ichigo Kurosaki

25. července 2011 v 20:13 | Fallen
Ichigo Kurosaki kterému je 15 let , přišel v devíti letech o matku , kterou mu zabil Hollow (démon) již dříve viděl duše které bloumají po světě ale od té doby co se to stalo je již viděl , velice zřetelně a může s nimi i mluvit . Jednoho dne zaútočí na duši kterou zná Holow ale oběví se tam Shinigami (bůh smrti) který jej zabije , byla to Rukia Kuchiki , od té chvíle přemýšlel kdo to byl , Rukia jej nevědomky vypátrala díky jeho silné duchovní energii o které on sám však nevěděl , když jej vypátrala tak jej našel i další Holow , netušil že že Holow který napadl tu duši předtím , nešel po ní ale po něm , právě díky jeho duševní síle , napadl jeho sestru , ichigo se chtěl obětovat pro její záchranu , jenže Rukia se postavila mezi něj a hollow , byla vážně zraněna , poté co nemohla bojovat , předala své síly Ichigovi a stal se tak Shinigami , proti zákonům které zakazují zatahovat lidi do tohoto boje . Po několika měsících byly vysláni pro Rukiu dva členové Kapitán Byakuya Kuchiki(Rukiin nevlastní bratr) a Renji Abarai , aby jí odvedli na soud pro vynesení rozsudku s tím že porušila zákony Soul Society (světa duší) , Ichigo se záměrem zachránit Rukiu byl málem zabit a připraven o schopnosti právě Kapitánem Byakuyou . Začal jej léčit Urahara Kisuke bývalý člen a kapitán 13 obranných jednotek v Soul Society , aby získal svou sílu musel jeho duši propojit s duší Hollow , která ho však časem může pohltit a získat tak nadvládu nad jeho tělem ale to už je jiný příběh , od té doby měl dost sil aby mohl jít zachránit Rukiu , čeká jej mnoho soubojů ale také mnoho proměn na jeho cestě Zástupce Shinigami.


Ztracené Štěstí

20. července 2011 v 19:43 | Fallen
Odpusť mi vše co sem spůsobil , odpusť to jaký sem byl , sám sebe bych rád donutil ti znovu říci miluji tě , avšak nyní cítím se jako dítě , které neví pomalu co samo chce . Pláčem při usínání , převládá mě zdání že již nejsi tou paní mého života .

Pomalu se zhasíná naděje , na to kam se vše poděje , co sme spolu prožili a všechny ty krásné chvilé které sme si užili , možná je to dlouho co sme si , všechno slíbili ale sama víš že sme oba chybili , byly jsme jen já a ty , nyní smůla lepí se na paty , ztrácíš se mi , ty to víš , sama to vydíš , jaký to je když se dva už pomalu neznají a myslí na někoho jiného potají.

Najednou je to vše jakoby snad jen , malý kousek , nevyhnutelných změn , byla si pro mě jediná , kterou sem miloval , to tobě sem své srdce daroval , díky tobě sem se svím osudem bojoval a jen díky tobě ještě chvíly vytrval, od té chvíle je všechno pryč co vítr vál .

Už to bude pár let , ikdyž příjde mi to jako staletí , možná už ani nepamatuješ na vše co sme si pověděli , vše už pro mě končí ale doufám že pro tebe začíná , ty si pouze jediná , kdo mi připomíná že se dá žít , stačí jen chtít a šanci uchopit do rukou svých ač ledových .

Už nikdy neuslyším tvůj smích ikdyž sem ti spůsoboval možná jen pláč , nebyl sem dokonalí ale jedno vím a za tím si stojím , musím tě už nechat jít , svůj život do rukou vzít .

Přeji ti vše nejlepší a nechť tě vaše láska konejší.


Věčnost

20. července 2011 v 17:30 | Fallen |  Hudba
Věčností se zdá když člověk životem jde sám , se svou touhou v srdci ukrytou , jaký význam však pro nás má ten cit nevídáný , vždy snad by měl být někdo s námi , kdo vý jak sme sami , v tomto životě bez jakýchkoliv výjimek se najde nám někdo podobný , ikdyž nám se bude zdát jeho postoj k věcem nevhodný , nám bude přesto tento člověk se zdát nádherný.

Dívka se slzou v oku přichází , oporu však nenachází , smutek ji všude provází , tak nás život svazuje neviditelnými provazi , které nás drží tam kde nikdo nechce být , však náhle oběví se ten kdo jí obejme a drží v náručí , udělá vše co mu jeho smysl pro lásku poručí.

Pokud je někdo stejný jako já , doufám že ví jak těžké to je ztratit milovanou osobu z všech možných spůsobú které si život nachystá a pak jak má být člověk optimista .

Štěstí je pouze chvilkové ale smutek nás provází celý život na každém kroku .

Cesta životem

20. července 2011 v 16:57 | Fallen

Já jsem smrt , jsem zima , jsem chladný jako led , srdce netluče , jen šeptá z trhlyn kamene , který jej obrostl ,je jen tím na co si jen těžko vzpomene, je jako květina která uvadla a již nikdy nerozkvete ,jen se do svých částí života více zaplete, je jako modré nebe , na kterém se stáhlo mračno ale již nikdy nepřestává pršet ,už nikdy vycházející slunce nebude vydět, neboť smutek jej sžírá navždy . Je to jako nedobytný hrad , který časem se rozpadá v trosky, ve vzpomínkách ude již po smrti navždy spá , je jako kniha která , vypráví příběh ale nikdo jí nebude číst protože jsou její stránky již tak křehké ale právě z toho má každý strach aby se mu to nestalo, je jako vzpomínka která se mění v prach . Vše není o čase , je to o tom jak silná je vůle znovu žít ale co se stane pokud tuto vůli být ztratíme ? Nic ! Nezbude nic , jen prázdná duše , srdce plné smutku , který jej zaživa sžírá , plné nenávisti sám k sobě , zůstvá v zármutku, čekání na okamžik kdy bude pokojně ležet v hrobě , zda snad jednou příjde den , kdy znovu budou oči plné života a né mrtvé tak jako když je lev dlouho v kleci , kde mu jehotrýznitelé sebrali jeho sen o svobodě , ztrátí jiskru , vášeň , touhu i svou sílu hledět dál , ztratí své světlo a nezbyde nic než jen tma. Ztratil sem sílu , ztratil sem chuť , ztratil sem vůli a nezvládl jsem nic v celém svém životě , který mi již nic neříká , nedá se říci co přesně byl můj život zač , snil sem o lásce a dostal sem přátelství, je to jako bych umíral žízní po krk ve vodě.Začátky a Konce

20. července 2011 v 16:37 | Fallen

Láskou to začalo ale bolestí to končí , slzy se vlévají do očí , srdce se potichu loučí , natahuju kohoutek , přikládám si pistol k hlavě , vše zatím zvládám hravě , za chvíli bude přebarvenej strop , lustr bude dělat stroboskop , život je jedno velký divadlo , čas je zase jako kyvadlo , každým úderem hodin , kráti se čas , lámal sem si pokaždý při pokusu žít vaz , jenže horší je že skouším to zas . Není trápení bez štěstí , není slzy bez bolesti . Je toho hodně co bych chtěl říct jenže nemá to smysl , je lepší že nikdo neví co mi chodí na mysl , všeljakej nesmysl , kurva připadám si jak zkrachovalej průmysl , všechno je to jako hloupej sen , kam zase zmyzel novej den , už mi to příjde všechno stejný , je to až neuvěřitelný. Co všechno už se stalo za ten skurvenej život , jako by to nebylo málo , chtěl sem jen , žít a přestat snít , nemohl bych beze slova odejít , už jen si chci ten zbytek svýho já vzít , už nemůžu takhle dál být .


Souboj

20. července 2011 v 16:34 | Fallen

V brnění černém , se slzou krvavou v oku , se pomalu blíží ten jenž poslední ranou hlavu stíná a v ruce své čepel která to trápení ukončí třímá . Sám s tím kameným výrazem ve tváři , pořád se vzpírá svému osudu , nechce se za tak málo dát , začal se jen potichu ale přeci smát . Náhle se zvetá z kaluže krve a snaží se z posledních sil o svůj život bojovat . Je to změna v souboji který už měl jasného vítěze a svou duši poraženou , spoutanou pocitem svého pádu spoutanou , bojem dál se zmítá jeho rodná zem , on stále čeká který z nich bude vítězem a kdo bude poražen .Jizva

20. července 2011 v 16:29 | Fallen

Jizva krvavá , připomíná tu víru dávnou , nic netrvá věčně , vše je jen pouhou vzpomínkou , nic není napořád , stačí rukou mávnout a jít dál tou cestou trnitou , vědět že není nic co nás ochrání před samotou , před srcem které híří prázdnotou , je to jako malý kousek mě nic však na zem nedopadne , žádná slza neukápne , vše se již zdá ztracené , vše jen pouhým dotykem jest , který má nás na cestě tajemné pořád kupředu vést a nutí nás to břemeno ostatních na bedrech svých pořád nést! Jednou vše bude se pouhou noční můrou zdát pak sám sebe na to co tě nutilo to nevzdávat budeš se ptát , však ale to je cena za to že na svých nohou budeš znovu pevně stát . Není nic co říct, není nic co dát , není nic o čem se bavit , není na co odpovídat , není proč na místě zůstávat a pořád jen ty samí rady do života dostávat .


Nářez

20. července 2011 v 13:40 | Fallen |  Hudba

Neříkej mi lásko

20. července 2011 v 13:37 | Fallen |  Hudba

Pro tvé oči

20. července 2011 v 1:56 | Fallen
Je snad rozdíl mezi srdcem ledovém nebo snad srdcem z kamene , vším tím trápením znavené , po všem co cítilo je nyní zlomené , je to jako hořký sen a zbyl pouho pouhý pocit samoty jen , za to však dostalo se mnoha změn , sní jen o tom až znovu vsplane jako pochodeň plná citů , snad potom i úsměv na tváří se oběví po dlouhé době , když už takhle se cítí jako ve tmavém , těsné hrobě .

Po chodbě se prochází duše bez těla , hledá svého ztraceného anděla , možná žádná ublížit nechtěla ale stalo se a cit zmyzel skoro docela , srdce je nyní jedna malá cela , která už tluče jen ze zvyku , je to jako oko které se ze strachu dostane do tiku , kdo však ví jaké to je cítit se jako v neúprostném tichu .

Nikdy pro tvé oči nechci zestárnout , nikdy pro tvé oči nechci zevšednout , zachovej si mě takového jakým sem byl když sme se potkali , takového jaký jsem byl ve srdci potají , obímají mě ty pocity strachu , je to snad už jen posedlí nádech toho co zbylo , jak se to všechno v čase promarnilo , srdci neporučíš a hlava ti nepomůže , cit se ti vrývá do tvých slov , pod kůži , náhle přichytíš se jak vybíráš kytici růži , vše náhle ztrácí svůj význam , jsou to city a těch je plný seznam.

Láska přichází po špičkách a při odchodu práská dveřmi , když sem ti řákal "miluji tě" , mluvil sem pravdu věř mi , teď odcházím , lituji některých věcí které se stali , dost z nich mi mou sílu jít dál vzali , všechny ty chvíle teď mizí v dáli .

Prach toho všeho lítá mi do očí , nezbylo nic co by mi to mohlo tlumočit , hlava se mi může rozkočit , chci už jen tenhle hloupej děj ukončit , chci se s vámi rozloučit , se všemi vzpomínkami ale chci zároveň poděkovat každému kdo pomáhá mi , vím že není lehký být s někým takovým jakým jsem , protože sem tímhle vším zaživa , upálen.

Nikdy víc pro tvé oči už nemohu říct co jsem snad cítil a trvá už dlouhou dobu než abych to pochopil , jen sem ustoupil , aby znovu byla nějaká šance ale nyní žiji pod rouchem psance , který se již nikdy nevrátí , jen se ve stínu přicházející noci navždy ztratí.


Frozen heart

19. července 2011 v 15:15 | Fallen |  Obrázky

Sorry

19. července 2011 v 15:11 | Fallen |  Hudba